Październikowy Klub Malucha

„Maluch” ruszył z kopyta - choć może bardziej z kopytek ;) Pierwsze zajęcia Klubu Malucha odbyły się w Bibliotece pod hasłem i przewodnictwem SPOKOJU. Książka pod tytułem „Superbohaterowie milczenia. Spokój” z serii „Świat Emocji” została przyjęta przez przybyłe Maluchy z dużą dawką radości, entuzjazmu, energii i być może nawet odrobiną spokoju. Scenariusz zajęć zakładał wspólne odczytanie bajki na piknikowych kocykach, wysłuchanie i wykonanie ćwiczeń z książki Eline Senel „Uważność żabki” oraz zabawę słuchowo-orientacyjną „Gdzie jest grająca książka o oceanie?”, podczas której Maluchy odkrywały zakamarki Biblioteki.

Można powiedzieć, że supermoce naszych małych superbohaterów zostały odkryte, a teraz to już będzie z górki i bez trzymanki.

Na następne spotkanie zapraszamy 15 października 2019 r. o godzinie 17.00 do Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarczynie.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać w Bibliotece.

Monday the 24th. | Home | Free Joomla Templates