„Ja w Internecie”

Szanowni Państwo,

Gmina Tarczyn organizuje cykl bezpłatnych szkoleń w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych w  ramach projektu „Ja w Internecie”.

Zorganizowane zostaną atrakcyjne szkolenia tematyczne z zakresu:

a)     Rodzic w Internecie

b)    Mój biznes w sieci

c)     Moje finanse i transakcje w sieci

d)    Działam w sieciach społecznościowych

e)     Tworzę własną stronę internetową (blog)

f)      Rolnik w sieci

g)     Kultura w sieci

Planowany termin realizacji szkoleń: luty 2019 - czerwiec 2019

Miejsce szkoleń: teren gminy Tarczyn

Uczestnikami szkolenia mogą być osoby powyżej 25 roku życia z terenu województwa mazowieckiego, zarówno kobiety jak i mężczyźni, pracujący i bezrobotni, a także osoby z niepełnosprawnościami.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy catering oraz materiały edukacyjne.

Nabór uczestników szkoleń będzie odbywać się w trybie otwartym i ciągłym, aż do wyczerpania wolnych miejsc.

Jeden uczestnik może skorzystać tylko z jednego modułu szkoleniowego.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zgłosić się do Urzędu Miejskiego w Tarczynie (ul.  J.  Stępkowskiego 17 (pok.107 lub 108)) lub przesłać skan formularza zgłoszeniowego z własnoręcznym podpisem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 22 715 79 76 lub 784 522 801 oraz na stronie www.tarczyn.pl, gdzie dostępne są dokumenty zgłoszeniowe oraz regulamin rekrutacji.

Projekt jest współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.Operatorem Programu jest Fundacja Legalna Kultura, która ogłasza konkursy grantowe i wspomaga realizację projektów pod kątem merytorycznym i rozliczeniowym

Friday the 15th. | Home | Free Joomla Templates