Bezpieczne Ferie – nie inaczej!

Żeby nie minęły jak sen - niepostrzeżenie. Żeby nie spędzić ich tylko w piżamie i ciepłych bamboszach. Żeby zostały z nami na dłużej… Ale jak to zrobić? Prosta sprawa, proszę Państwa – wystarczy przyjść do Biblioteki. Można samemu, można z przyjaciółmi - tu czas nadal będzie płynął szybko, może nawet ciut szybciej niż w domu, ale za to będziecie mieć powód, żeby się ładnie ubrać.

W tym roku w naszej Bibliotece obrodziły gry planszowe, logiczne i zręcznościowe. Mamy ich pełne regały. Najpierw trzeba poświęcić krótką chwilę na zapoznanie się z zasadami, a potem można już bez żadnych przeszkód grać, wygrywać lub przegrywać, jak kto woli. Przecież i tak najistotniejsza w tym temacie jest DOBRA ZABAWA.

Dobra zabawa, ale i bezpieczna! Jedno z drugim musi iść w parze. Pamiętajcie o tym, Drodzy Czytelnicy mali i duzi. A jeśli chcielibyście sobie przypomnieć podstawowe zasady bezpieczeństwa, śpieszymy z pomocą. Specjalnie na czas ferii przygotowaliśmy wystawkę o bezpiecznym zachowaniu podczas zimy. Więcej na ten temat znajdziecie - do oglądania, czytania i pogadania - gdzie? Wiadomo w Bibliotece!

Pragniemy poinformować, że wszystkie nowe gry udostępnione dla Was w Bibliotece pochodzą od wspaniałych darczyńców, Państwa Marty i Piotra Błażewiczów. Dziękujemy Państwu za wiele cennych pozycji, które wpłynęły do naszych zbiorów. Równie serdecznie dziękujemy za gry, które cieszą i bawią naszych Czytelników.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK) …

Friday the 15th. | Home | Free Joomla Templates