Otwarcie wystawy „W chwilach wolnych”

Mirosław Gibowski jest niewątpliwie artystą nietuzinkowym. Z ogromnym bagażem doświadczeń, małych i wielkich sukcesów oraz niepowodzeń, w niezwykle pogodny sposób podchodzi do życia. Widoczne jest to w jego twórczości. Prace powstałe, jak sam autor określa „W chwilach wolnych” mają wiele wspólnego z naszą tarczyńską rzeczywistością. Ale ta rzeczywistość rysowana jest w wyjątkowo optymistycznych barwach. Dlatego, jeśli brakuje Państwu ciepła i kolorów w ten mroźny czas, zapraszamy do oglądania pogodnych i znajomych krajobrazów w Waszej Bibliotece. Wystawa czynna do końca mroźnych, brzydkich i nijakich dni w celu nadania otuchy i wsparcia dla wszystkim chętnych.

Zobacz więcej zdjęć… (KLIK)

Friday the 15th. | Home | Free Joomla Templates