Książki czekają pod biblioteczną choinką

Biblioteka rekomenduje książki. Być może brzmi to trochę tradycyjnie i standardowo, ale forma polecanych książek niewątpliwie przypadnie Państwu do gustu. Pod zaśnieżoną choinką, obwieszoną prawdziwymi, ręcznie robionymi arcydziełami, oświetloną migocącymi lampkami, czekają na wszystkie grzeczne dzieci i dorosłych (dopowiadamy, że dla niegrzecznych też coś się znajdzie  ;)) książki pięknie pakowane, które pragniemy dać Wam w prezencie.

Niektórzy czytelnicy już skusili się na nasze upominki, zatem lepiej nie zwlekać, tylko jak najszybciej nas odwiedzić.

Czekamy na Was! :)

Wednesday the 23rd. | Home | Free Joomla Templates