Grudniowy i świąteczny Dyskusyjny Klub Książki w Tarczynie

W świątecznej odsłonie, przy migających lampkach choinkowych, wśród bombek, otoczeni zapachem świeżo mielonej kawy, prowadziliśmy prawdziwe, żywe i niczym nieskrępowane rozmowy. Dyskutowaliśmy o książce, literaturze, filmach, dzieciach, figurach kobiecych, polityce, spotkaniach autorskich, wycieczkach dalszych i bliższych. Wspólnie odkryliśmy nowe schorzenie i założyliśmy nieformalny klub anonimowych kryminałolubów. Próbując podsumować powiemy tylko, że zajęliśmy się przeszłością – historią, teraźniejszością - działając tu i teraz oraz przyszłością - planując na miesiąc, na kolejne miesiące, lata i kilometry, które chcielibyśmy z Wami, nasze drogie Czytelniczki przebyć, przeczytać, przeżyć :). I wszystko to opowiadamy w skrócie, bo prawda jest taka, że nie sposób opisać tej przemiłej atmosfery towarzyszącej pierwszemu – historycznemu spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki w Tarczynie. Dziękujemy, że byłyście z nami, że poświęciłyście czas na przeczytanie książki „Całe miasto o tym mówi”, na przybycie, na porozmawianie o powieści.

Przypominamy, że następne spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2019 roku (środa) o godzinie 16.30. Tym razem będziemy poruszać tematy krwiste - w sam raz dla kryminałolubów, ale i ci od romansów zapewne znajdą tu coś dla siebie. Następną omawianą przez DKK w Tarczynie lekturą będzie „Prawo krwi” Tess Gerritsen. Wszystkich zainteresowanych przeczytaniem książki oraz uczestnictwem w naszych spotkaniach zapraszamy do Biblioteki.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK) ...

Saturday the 23rd. | Home | Free Joomla Templates