Wszystkie drogi prowadzą do Biblioteki

Na własnskórze przekonały się o tym przedszkolaki i zerówkowicze ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Suchostrudze. Wspólnie zwiedzaliśmy literackie zakamarki naszej Biblioteki wchodząc i wychodząc raz jednym, raz drugim wejściem. Ale to mało… razem przekartkowaliśmy kilkadziesiąt stron książek dla najmłodszych i poznawaliśmy przygody robali, ptaków, królików, żółwi i wielu innych stworzeń na świecie. Ale to za mało… dlatego bawiliśmy się jeszcze animacyjną chustą Klanzy ćwicząc współpracę w grupie i zdrową rywalizację. Lecz to za mało… dlatego zasiedliśmy do wspólnego stołu, by odpocząć po wcześniejszych wojażach. Dzieci opuściły Bibliotekę z kolorowymi balonami w dłoni i pięknymi uśmiechami na buziach. Musimy przyznać, że nadal nam mało Was, ale dodajemy od razu, że Maluchy wracają już do nas ze swoimi Rodzicami – zakładają sobie kartę biblioteczną i zabierają najciekawsze książki do domu. I to najlepsze zakończenie wszystkich dróg.

Dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy Dzieci, Rodziców i przesympatyczne Panie Nauczycielki do naszej Biblioteki.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK)…

Wednesday the 23rd. | Home | Free Joomla Templates