Wulkan emocji, czyli II Festiwal Pięknego Czytania w Tarczynie

Były krople potu na skroniach, kilka łez - niekoniecznie krokodylich, wiele rumieńców zawstydzenia, ale co najważniejsze, niezliczona ilość uśmiechów, radości, szczęścia i zadowolenia. Czyż nie brzmi to trochę, jak magiczne zaklęcie…? Zapewniamy, że Uczestnicy II Festiwalu Pięknego Czytania przenieśli Jury, widzów, ba! całą Tarczyńską Bibliotekę, w świat niezwykle magiczny i pełen najpiękniejszych wrażeń.

Dziecięce, młodzieńcze i te całkiem dorosłe głosy odczytywały historie niebywałe, zaklęte w księgach bajek, baśni, opowiadań i powieści. Przekazywały emocje i marzenia, które są w każdym z nas, ale najczęściej ukryte pod maską codzienności. Było nam niezmiernie miło móc poczuć się przy Was jak w krainie tysiąca i jednej nocy.

Dziękujemy Uczestnikom, Rodzicom, kibicująco-pocieszającym swoje latorośle, Nauczycielom, Opiekunom, Dyrekcji wszystkich szkół uczestniczących w Festiwalu. Zapewniamy Państwa, że doceniamy wkład, zaangażowanie i udział każdego z Was w tym, że granice Festiwalu z każdym rokiem jego istnienia poszerzają się. Wspólnie udowadniamy, że CZYTANIE NIE MA GRANIC!

Zapraszamy na rozstrzygnięcie konkursu
wszystkich zainteresowanych
14 grudnia 2018 roku (piątek) o godzinie 11.00
do Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarczynie.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK)…

Wednesday the 23rd. | Home | Free Joomla Templates