Niepodległa Polska czyta - młodsze klasy ze Szkoły Podstawowej w Suchostrudze są tego najlepszym dowodem

Co tam wróżki, dżiny czy czarodzieje - przecież najlepiej spełniają życzenia biblioteczne kolorowe rybki. Minął tydzień i rybki sprowadziły do nas ponownie uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchostrudze. Dzieci z klas I, II i III tym razem przybyły świętować z nami zapisanie się do Biblioteki i „Pasowanie na Czytelnika”. Starsi i młodsi czytelnicy bawili się przednio podczas podróży pociągiem czy wyruszając na poszukiwania książek, a także działając w czytelniczym chórze oraz „pławiąc się” w czekoladowej fontannie.

Jesteśmy przekonani, że wybrane książki przypadną Wam do gustu równie mocno, jak czekoladowe łakocie.

Dziękujemy Dyrekcji i Nauczycielom ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Suchostrudze za wzorową współpracę oraz zaangażowanie w rozwijanie pasji czytelniczej wśród dzieci.

Sunday the 16th. | Home | Free Joomla Templates