Spełniając marzenia...

Nie jedna, nie kilka, ale cała masa prawie „złotych” rybek, pływa sobie swobodnie po bibliotecznym akwarium. Wszystkie powstały dzięki przesympatycznym uczniom i uczennicom klas I, II i III z Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchostrudze. Dzieci razem z Paniami Nauczycielkami odwiedziły naszą Bibliotekę 2 października. Tu czekały na nich tysiące książek, tyle samo nieodkrytych historii i jedna bajka, która rozbrzmiewała w murach biblioteki i zachęcała do snucia własnych marzeń. Piękne marzenia mają dzieciaki, ale najmilej wspominamy marzenie o setkach „złotych rybek” ;).

Dzięki Wam, drogie dzieci, w naszej Bibliotece są od dziś 32 rybki, które już powolutku zaczynają spełniać nasze marzenia… największym z nich jest to o spotkaniu Was ponownie za bardzo niedługo. J Do zobaczenia w takim razie!

Sunday the 16th. | Home | Free Joomla Templates