Narodowe Czytanie 2018 "Przedwiośnia"

Rok 2018 jest rokiem wyjątkowym. Cały kraj obchodzi 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą. Rocznica ta stała się dla Biblioteki inspiracją do organizowania pod hasłem „Niepodległa Polska czyta” różnorodnych imprez, konkursów i akcji czytelniczych. W powyższe hasło świetnie wpisuje się organizowana pod patronatem Pary Prezydenckiej akcja „Narodowe Czytanie”. W tym roku czytaliśmy „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Naszymi lektorami byli: p. Burmistrz Barbara Galicz, ksiądz Jarosław Śledź, p. Edyta Onufrowicz, p. Magdalena Dąbrowska, p. Elwira Młoźniak, p. Marta Borkowska, p. Łukasz Michalak i p. Marcin Kiliański.

Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za zaangażowanie i piękne odczytanie klasycznego tekstu powieści!

Dziękujemy również wspaniałej publiczności z LO im. Ireny Sendlerowej, Gimnazjum im. Szarych Szeregów i Szkoły Podstawowej w Tarczynie, dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom i Uczniom tych szkół!

Zobacz więcej zdjęć - KLIK

Thursday the 22nd. | Home | Free Joomla Templates