24 czerwca 2018 - Książka na św. Jana

Drodzy Czytelnicy, nasza Biblioteka włącza się w ogólnopolską akcję obdarowywania książkami ludzi, których lubimy i podziwiamy - w imieniny Jana. Patronem tego święta został najwybitniejszy polski pisarz epoki odrodzenia - Jan Kochanowski. Jest to jednocześnie data letniego przesilenia, prasłowiańskie święto miłości i twórczości, podczas którego czczono Słońce i Księżyc oraz mające moc oczyszczającą żywioły wody i ognia.

Z tych oto powodów oraz szczerej sympatii przygotowaliśmy dla Państwa stolik pełen książek, którymi pragniemy Was obdarować. Każdy, kto odwiedzi Bibliotekę w tym tygodniu, będzie miał możliwość otrzymać z tej okazji książkę i wspólnie z nami uczcić tak wyjątkowy dzień i piękne święto.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK) …

Thursday the 22nd. | Home | Free Joomla Templates