Pasowania ciąg dalszy

Tym razem przybyli do nas uczniowie klasy IIb z PSP w Tarczynie ze swoja wychowawczynią i inicjatorką naszego cyklu pasowań – Anną Kępką. Przemiłe spotkanie z klasą, z której prawie wszyscy są już od dawna zapisani do naszej biblioteki - to jak zabawa ze „starymi znajomymi” w dobrze znanym i lubianym miejscu. Jesteśmy przekonani, że po wspólnej przygodzie, jaką jest dla dzieci i dla nas bibliotekarek lekcja zatytułowana „Pasowanie”, 100% klasy IIb będzie naszymi najważniejszymi Czytelnikami.

Pamiętajcie tylko o tym, że czekamy na Was i w roku szkolnym i w przez całe wakacje.

Do zobaczenia!

Thursday the 24th. | Home | Free Joomla Templates