Wiosenna wizyta w Bibliotece

„Pszczółki” i „Sówki”, dwie najmłodsze grupy z Niepublicznego Przedszkola „Akademia Przedszkolaka” w Przypkach, 17 kwietnia odwiedziły naszą Bibliotekę, rozganiając swoim śpiewem deszczowe chmurki i przywołując wiosenne słoneczko, które na dobre zagościło nad Tarczynem.

Dzieciaczki były u nas po raz pierwszy, ale jesteśmy przekonani, że nie ostatni. Z dużym zainteresowaniem oglądaliśmy magiczne i niemagiczne, ale bardzo ciekawe książki dla dzieci. Owe książki miały różne kształty, kolory oraz niesamowite dźwięki.

Dziękujemy odważnym Przedszkolakom oraz ich Wspaniałym Paniom za tak miło i sympatycznie spędzony czas i, oczywiście, poprawę pogody.

Pamiętajcie, czekamy na Was, dzielne Przedszkolaki, w Bibliotece.

Więcej zdjęć (KLIK)

Tuesday the 14th. | Home | Free Joomla Templates