Zwierzakowy dzień w Bibliotece

Lekcje biblioteczne dla dzieci, prowadzone w naszej Bibliotece, zawsze niosą ze sobą same pozytywne emocje. Podczas zajęć ze starszakami mieliśmy okazję na wspólną zabawę i naukę, na oglądanie i słuchanie, na radość i miłe niespodzianki. Grupy „Pingwinków” i „ Żabek” z Niepublicznego Przedszkola „Akademia Przedszkolaka” w Przypkach okazały się być świetnymi kompanami do wszystkiego, ale chyba największą radość sprawiło im samo obcowanie z bibliotecznymi zbiorami – zresztą sami możecie to zobaczyć oglądając naszą galerię.

Dziękujemy Dyrekcji, Kadrze Nauczycielskiej i wszystkim Paniom z „Akademii Przedszkolaka”, dzięki którym mogliśmy spotkać się z tak sympatycznymi małymi czytelnikami.

Więcej zdjęć (KLIK)

Thursday the 24th. | Home | Free Joomla Templates