Harry Potter i Tarczyńska Biblioteka

W piątkowe przedpołudnie zawitały do Biblioteki dwie klasy czwarte, IVc i IVd. Na szczęście zapowiadany deszcz nie spadł. A może to nie szczęście, tylko magia?

Bo z magią spotkaliśmy się w „Harrym Potterze i kamieniu filozoficznym”, książce, którą czytali klasom czwartym: Dyrektor Zespołu Szkół im. Szarych Szeregów, pani Barbara Piechota, Kierownik GOPS pani Magdalena Burzyńska, ksiądz Jarosław Śledź – wikary Parafii św. Mikołaja w Tarczynie i pan Piotr Woźniak – Doradca Burmistrza Tarczyna.

Wesołe nastroje nie opuszczały młodzieży nawet na chwilę, podsycane przez ciekawą lekturę, a następnie przez fontannę zaczarowanej czekolady. Wiele osób obiecało nam wrócić niebawem do Biblioteki po książki.

Dziękujemy bardzo wszystkim osobom, które zgodziły się wziąć udział w dzisiejszej imprezie!

Zapraszamy do Biblioteki!

Zobacz więcej zdjęć (KLIK)

Thursday the 24th. | Home | Free Joomla Templates